ما مورفیم!...

یک مجموعه دانش بنیان، که در تلاشیم ایده ها را به واقعیت تبدیل کنیم.

به یک تغییر کوچک بیاندیش!

مجموعه مورف در سال 1396 با هدف تولید مبلمان هوشمند در ایران آغاز به کار کرد و پس از ساخت نمونه اولیه یک مبل تمام هوشمند به نام  GRAND DUKE، تصمیم گرفتیم تا یک تغییر بزرگتر ایجاد کنیم و آن هم رقم زدن یک انقلاب در صنعت مبلمان ایران بود.

رسیدن به چنین اتفاق بزرگی،تنها با یک تغییر کوچک امکان پذیر بود!

آن تغییر کوچک،شارژر وایرلسی بود که جزوی از آن مبل تمام هوشمند بود و تبدیل شد به یک محصول نهایی تا تولید کنندگان مبلمان نیازی به خلق دوباره این تکنولوژی نداشته باشند و بتوانند راحتتر و مطمین تر، از این قابلیت در مبلمانی که تولید میکنند استفاده کنند.

در ابتدا مسیر سخت تری داشتیم!

تولید کنندگان به محصولمان اعتماد نداشتند،در سال 97 تعداد افرادی که تلفن همراهشان از فناوری شارژ ایرلس پشتیبانی میکرد بسیار کم بود و عملا این محصول توجیحی نداشت!

اما ما به این تغییر ایمان داشتیم..

پس،اینجا بود که برند فکتور متولد شد، با به وجود آمدن برند فکتور وتحقیقات و پرورش عمیق تر در این حوزه موفق شدیم تا محصولات متنوعی را برای هوشمندسازی مبلمان کشورمان،طراحی و تولید کنیم.

و با تلاش بی وقفه تمام اعضای مورف توانستیم همان انقلاب را به وسیله فکتور، در صنعت مبلمان کشور رقم بزنیم و حالا، در کنار برترین های صنعت مبلمان،به فکر گسترش ایده ها و جغرافیای خود هستیم..

مشتریان

مشتریان  رضایت  مند و ثابت ما 

تیم R&D

تحقیق و توسعه Research & Development

شرکت هوشمندسازی مورف در حال پردازش صنعتی است که روز به روز با سرعتی شگفت‌انگیز متحول می‌شود.
از این رو تیم R&D مورف در تلاش است تا با بهره‌گیری از دانش روز و تحقیق برروی نیاز‌های جامعه، محصولاتی خلاقانه، کاربردی و مجهز به تکنولوژی روز دنیا را در جهت هوشمند‌سازی صنعت مبلمان، خلق کند.
تیم تحقیق و توسعه همواره در تلاش است تا خود را با تغییرات دنیای تکنولوژی همگام سازد و ارزشی افروزه برای خود، همکاران و کاربرانش ایجاد کند.

هدف این تیم، پژوهش و توسعه در رابطه با نیاز هایی است که تا کنون برآورده نشده اند.

تیم تولید

تیم تولید مورف تشکیل شده از افرادی مسئولیت پذیر، منظم و مجرب می‌باشد که همواره در تلاشند تا با برنامه ریزی دقیق، هماهنگی بالا، استفاده از بهترین مواد و متریال  و کنترل کیفی مداوم، محصولاتی با کیفیت به همکاران و کاربران عرضه کنند.

پشتیبانی کاربران و خدمات پس از فروش همیشه جزو اولویت های تیم تولید می‌باشد.

هدف تیم تولید مورف ایجاد آرامش و آسودگی خیال و ایجاد تجربه کاربری لذت‌بخش برای کاربران است.

آموزش

مورف، سرزمینی برای افراد با استعداد و علاقه‌مند

شرکت هوشمندسازی مورف خانواده‌ای است شامل جوانانی خلاق و متخصص.

مورف در راستای گسترش این خانواده همواره از حضور جوانان باانگیزه، خوش‌فکر و علاقه‌‌مند استقبال می‌کند و همچنین بنابر استعداد و توانایی‌های فردی، به آموزش و پرورش نیروهای جدید در شاخه های مختلف کاری می‌پردازد.

هدف مورف، ایجاد خانواده‌ای منسجم با اعضاء حرفه‌ای، باانگیزه و شاد است.